DOMAIN: SK
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hodiny

PREVEDENIE: Hodiny sú vyrobené z bezpečného tvrdeného skla GLASS OPTIWHITE s hrúbkou 4mm. Technológia výroby hodín je v súlade s triedou bezpečnosti 2B2 podľa normy PN-EN 12600:2004, ktorá garantuje odolnosť proti nárazom. Hodiny na skle sú pripravené na zavesenie - majú kovový záves upevnený na zadnej strane hodín a penovú dištančnú podložku, ktorá upravuje vzdialenosť hodín od steny. Hodiny majú tichý plávajúci mechanizmus napájaný 1,5 V batériou - AA batéria (batéria nie je súčasťou balenia).

TECHNOLÓGIA A KVALITA: Hodiny sú vyrobené s použitím moderných technológií tlače, ktoré garantujú zachovanie prirodzených farieb, ako aj vysokej sýtosti farieb. Výroba hodín na skle prebieha viacfázovo. Vysoko kvalitná tlač a dve ochranné vrstvy sú vystavené termickému procesu spojenia so sklom. Na tento účel používame inovatívnu technológiu sklárskych laminovacích pecí vo vákuovom prostredí.

V ponuke sú dostupné 2 druhy ciferníkov

zegar na szkle Cyferblat C3

Ciferník čiarky

zegar na szkle Cyferblat C4

Ciferník čísla

Dostupné 2 rôzne tvary

zegar na szkle Cyferblat AC

Štvorec

zegar na szkle Cyferblat AR

Koleso

Podrobnosti o produkte

Výroba hodín na skle prebieha viacfázovo. Výrobný proces je neobvykle presný a inovatívny - finálna konečná úprava hodín využíva technológiu umiestnenia výrobku do vákuového prostredia, čím sa garantuje úplné splynutie všetkých vrstiev produktu v jeden bezpečný celok. Hodiny sú vyrobené z materiálu, ktorý je v architektúre interiérového designu mimoriadne cenený, teda zo skla. Digitálne nanesená tlač v kombinácii so sklom poskytuje výrobku eleganciu a ušľachtilosť. Trojrozmerná hĺbka a lesk skla spôsobujú, že hodiny budú skvele vyzerať v každom interiéri!

Plávajúce ručičky - Sklenené hodiny majú mechanizmus, ktorý garantuje plynulé - voľné posúvanie ručičiek bez vydávania zvuku. Táto funkčnosť dáva pocit komfortu a slobody.

Penová dištančná podložka - Dištančná podložka garantuje hodinám rovnomernú vzdialenosť od steny po celej ploche hodín.

Sklo s hrúbkou 4 mm - lichobežníkovo brúsené hrany - Hodiny sú vyrobené z odolného skla GLASS OPTIWHITE s hrúbkou 4 mm, ktoré v kombinácii s precíznou kvalitou tlače umožňuje ponúkať vysoko kvalitný výrobok. Sklo zachováva prirodzené farby tlače. Hrany hodín sú vybrúsené v tvare lichobežníka - matný lichobežníkový výbrus.

Tichý mechanizmus - hodiny pripravené na zavesenie - Hodiny na skle sú pripravené na zavesenie na stenu, sú vybavené namontovaným kovovým závesom, ktorý umožňuje pohodlnú montáž. Overené hodinové mechanizmy garantujú dlhoročnú prácu.


Nástenné hodiny sú jedným z najvyhľadávanejších bytových doplnkov. Nielen ukazujú čas, ale mnohokrát aj dekorujú celý priestor. Sú praktickým prvkom, ale môžu tiež byť dokonalou ozdobou miestnosti. Nástenné hodiny na skle sú predmetom vyrobeným z trvalých prvkov, ktorých klasický vzhľad sa osvedčí v priestoroch zariadených v rôznych štýloch. Moderné nástenné hodiny dodajú miestnosti charakter. Aktuálnym riešením sú hodiny s modernými vzormi, ktoré dokonalé ladia s moderným aranžmánom. V časoch, kedy hodiny plnili predovšetkým praktickú funkciu a odmeriavali minúty a hodiny, závesné hodiny mali byť predovšetkým viditeľné a presné. Využite hodiny vo svojom interiéri a urobte dizajn svojho interiéru jedinečným!

Doprava a bezpečnosť

Profilovaný polystyrén a bezpečnosť - Hodiny sú starostlivo zabalené do bublinkovej fólie tak, bol výrobok bezpečne chránený počas jeho prepravy do okamihu jeho montáže. Použité polystyrénové profily vo vnútri škatuľky hodín zaisťujú samotným hodinám, ako aj jemným ručičkám dodatočnú ochranu.

Bezpečný prepravné balenie - 5-vrstvový kartón s gramážou 730g/m2 poskytuje garanciu bezpečnej cesty z nášho skladu na vami určené miesto. Tisíce výrobkov odosielaných každý mesiac zákazníkom z rôznych zákutí sveta nám umožnilo zdokonaliť proces balenia a prepravy k dokonalosti. Okrem vynaloženia všetkého úsilia z našej strany, čo sa týka balenia, je každá zásielka poistená pre prípad eventuálneho poškodenia!

Prejdite do obchodu s výrobkami pre túto kategóriu
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel