DOMAIN: SK
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plagáty

PREVEDENIE: Plagát v ráme je pripravený na zavesenie na stenu. Tlač je vykonaná na kvalitnom papieri Prémiovej triedy o gramáži 200g/m2. Moderný a štýlový rám je vyrobený z MDF o šírke 2 cm. Zadná časť obrazu je chránená pevnou HDF doskou s hrúbkou 2mm. Plagát v ráme je ľahký a dodáva sa so závesom pre pohodlnú inštaláciu. Každý rám je vybavený ľahkým a nerozbitným priehľadným akrylátovým plexisklom.

TECHNOLÓGIA A KVALITA: Plagát je vyrobený s využitím moderných technológií tlače. Pri výrobe sa používajú ekologické, bezvonné a trvalé pigmentové atramenty s hlbokou sýtosťou farieb. Moderné výrobné systémy a precízna tlač v kombinácii s ľudskou presnosťou a starostlivosťou umožnili vytvorenie ideálneho výrobku.

Podrobnosti o produkte

ARTTOR ponúka široký výber umeleckých plagátov. Módne a moderné motívy dodajú každému interiéru jedinečný vzhľad. Výnimočné plagáty a neopakovateľný dizajn nám umožňujú ponúkať produkty, ktoré sú vždy módne a jedinečné.

Papier používaný na výrobu plagátov - Všetky nami vyrábané plagáty sú tlačené na Prémiovom papieri s gramážou 200g/m2. Povrch papiera je matný, bez odleskov. Nami používaný papier, je odolný voči starnutiu.

Farebné varianty rámov - V závislosti od štýlu a výzdoby miestnosti je možné individuálne doladiť farbu rámu k vlastnenému interiéru. Vhodne zvolený rám spĺňa technickú a zároveň estetickú funkciu.

Plagát pripravený na zavesenie - Každý rám má dva závesy pripevnené k rámu, vďaka čomu je pripravený na zavesenie na stenu. Rám je možné zavesiť ako zvisle, tak aj vodorovne.

Ekologické pigmentové atramenty - Papier použitý na naše plagáty je vysoko kvalitný materiál o gramáži 200g/m2. Je určený pre profesionálne plotre, ktoré umožňujú zhotovovať ekologické výtlačky. Používame ekologické, bezvonné a trvalé atramenty s hlbokým nasýtením farieb.

Stabilný MDF rám o šírke 2 cm - Presne narezané na mieru rámy s použitím tesárskych strojov garantujú v kombinácii s jedinečnou tlačou skvelý konečný efekt. Naše rámy sú garanciou výrobku na najvyššej úrovni.

2mm HDF doska chrániaca zadnú časť obrazu a upevňovacie pliešky - Zadná časť obrazu je chránená pevnou HDF doskou s hrúbkou 2 mm. Rám je spojený s HDF doskou špeciálnymi plieškami, ktoré udržujú plagát v pevnej polohe.

Doprava a bezpečnosť

Akrylátové plexisklo - Každý rám je vybavený bezpečným, nerozbitným akrylátovým plexisklom. Sklo má na oboch stranách ochrannú fóliu, ktorá ho chráni pred poškriabaním. Pred zavesením rámu by sa mala fólia odstrániť.

Strojové spájanie rámov, stabilný rám - Vynaložili sme všetko úsilie, aby proces výroby rámov bol bezpečný a trvalý. Presnosť strojov a technológií v spojení s ľudským dozorom nám poskytuje garanciu získania stabilného a dizajnérskeho rámu.

Vynakladáme všetko úsilie, aby bol plagát bezpečne zaslaný každému zákazníkovi. Bublinková fólia a tuhá viacvrstvová lepenka alebo tuhá trubica chránia výrobok pri preprave. Všetky balíky zasielame kuriérom - každá zásielka je poistená.

Prejdite do obchodu s výrobkami pre túto kategóriu
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel