Obrazy na skle

Prednosti skla používaného na dekorácie sa oceňovali už pred stáročiami, nehovoriac napríklad o úlohe vitráží. Súčasne sa sklo vďaka novým technológiám často používa v interiérovom dizajne, pretože sa skvele dopĺňa s modernou výzdobou, osviežuje vizuálne priestor, môže taktiež vytvárať neobyčajnú atmosféru. Podľa odborníkov je sklo najplnšou energetickou látkou, ktorá spája všetky živly: zem - kremeň, oheň - tepelné spracovanie, vodu - kvapalná forma a vzduch - priehľadná ľahkosť. Možno práve preto sklenená dekorácia tak silno osloví vašu predstavivosť. Obraz na skle priťahuje zrak vďaka efektu hĺbky. Skvele vyzerá v reprezentačných miestnostiach. Ideálne hladký sklenený povrch oživuje farby tlače a dodáva im intenzitu. Obraz na skle je vyrobený z bezpečného tvrdeného skla, takže pri používaní nepredstavuje ohrozenie. Obrazy tohto typu sa senzačne dopĺňajú s moderným interiérom, pretože zdôrazňujú jeho charakter a zároveň nekonvenčným spôsobom zdobia tradičný interiér, pôsobia na princípe stretu štýlov. Grafiky na skle sú obrazy ideálne pre každého!

PREVEDENIE: Obraz na skle je vyrobený zo skla s hrúbkou 4 mm. Hrany skla majú matný lichobežníkový výbrus. Obraz bezpečný na používanie a pripravený na zavesenie - má kovové závesy upevnené na zadnej strane obrazu a penové dištančné podložky regulujúce rovnomernú vzdialenosť obrazu od steny.

TECHNOLÓGIA A KVALITA: Sklenený obraz sa vyrába s najvyššou starostlivosťou o detaily, pomocou moderných technológií tlače - to zaručuje zachovanie prirodzených farieb a vysokú sýtosť farieb. Povrch obrazu je odolný proti pôsobeniu slnečných UV lúčov. Výroba obrazov na skle prebieha viacfázovo. Vysoko kvalitná tlač a dve ochranné vrstvy sú vystavené termickému procesu spojenia so sklom. Na tento účel používame inovatívnu technológiu sklárskych laminovacích pecí vo vákuovom prostredí.

Podrobnosti o produkte

Výroba obrazov na skle prebieha viacfázovo. Výrobný proces je neobvykle presný a inovatívny - finálna konečná úprava obrazu využíva technológiu umiestnenia výrobku do vákuového prostredia, čím sa garantuje úplné splynutie všetkých vrstiev produktu v jeden bezpečný celok. Obraz je vyrobený z materiálu, ktorý je v architektúre interiérového designu mimoriadne cenený, teda zo skla. Sklenený obraz je predovšetkým praktickým riešením pre tých, ktorí chcú trvalú a ľahkú na čistenie ozdobu. Digitálne nanesená tlač v kombinácii so sklom poskytuje výrobku eleganciu a ušľachtilosť. Trojrozmerná hĺbka a lesk skla spôsobujú, že obraz bude skvele vyzerať v každom interiéri!

Exkluzívny efekt vysokého lesku - Vysoká transparentnosť skla zaisťuje ideálne lesklý povrch. Obraz na skle sa vyznačuje krásnym leskom a vysokou intenzitou farieb. Vďaka použitiu kvalitných atramentov získavame hlbokú sýtosť farieb a obraz v kombinácii so sklom získava neskutočný 3D efekt.

Sklo s hrúbkou 4 mm - Obraz je vyrobený z odolného skla s hrúbkou 4 mm, ktoré v kombinácii s precíznou kvalitou tlače umožňuje ponúkať vysoko kvalitný výrobok. Sklo zachováva prirodzené farby tlače.

Lichobežníkové brúsenie hrán - Precízne a bezpečne vybrúsené hrany v tvare lichobežníka - matný lichobežníkový brus.

Kompletný výrobok - pripravený na zavesenie - Montáž je neobvykle ľahká a jednoduchá, sklenený obraz je pripravený na zavesenie na stenu, je vybavený namontovaným kovovým závesom, ktorý umožňuje pohodlnú montáž a penovými dištančnými podložkami.

Penové dištančné podložky - Dištančné podložky poskytujú obrazu rovnomerný odstup od steny. Zároveň spĺňajú stabilizačnú a ochrannú funkciu.

Bezpečné kovové závesy - Každý obraz na skle je vybavený namontovaným napevno kovovým závesom alebo závesmi - to umožňuje pohodlnú montáž.

Doprava a bezpečnosť

Sklenené výrobky napriek svojej ušľachtilosti sa neobvykle ťažko prepravujú. Roky odosielame naše výrobky zákazníkom v celej Európe. Roky skúseností nám umožnili zdokonaliť spôsob a technológiu zásielok tak, aby zásielky bezpečne dorazili k našim početným zákazníkom. Nakoľko chceme, aby objednaný tovar dorazil bez problémov, vybavujeme ho početnými prvkami chrániacimi obraz pred eventuálnymi problémami. Balenie obsahuje: Polyetylénovú penu, polystyrén, plastové rohy, HDF dosku a pevný box vyrobený z OSB dosky. Komplexne a v súlade s postupmi pripravená zásielka garantuje bezproblémovú cestu, ktorou musí byť tovar dodaný do konečného miesta určenia.

Zabezpečenie rohov na dobu prepravy - Základný ochranný prvok, ktorým je pevný prvok zabezpečujúci hranu pred poškodením je základom ochrany rohov obrazov pred poškodením a rozdrobením hrán.

Bezpečné balenie počas prepravy - Pevné a bezpečné umiestnenie obrazu počas prepravy je základom prepravy exkluzívnych a prestížnych výrobkov, ktorými sú obrazy na skle. Okrem vynaloženia všetkého úsilia z našej strany, čo sa týka balenia, je každá zásielka poistená pre prípad eventuálneho poškodenia!

Prejdite do obchodu s výrobkami pre túto kategóriu
pixel