DOMAIN: SK
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obrazy na skle

Prednosti skla používaného na dekorácie sa oceňovali už pred stáročiami, nehovoriac napríklad o úlohe vitráží. Súčasne sa sklo vďaka novým technológiám často používa v interiérovom dizajne, pretože sa skvele dopĺňa s modernou výzdobou, osviežuje vizuálne priestor, môže taktiež vytvárať neobyčajnú atmosféru. Podľa odborníkov je sklo najplnšou energetickou látkou, ktorá spája všetky živly: zem - kremeň, oheň - tepelné spracovanie, vodu - kvapalná forma a vzduch - priehľadná ľahkosť. Možno práve preto sklenená dekorácia tak silno osloví vašu predstavivosť. Obraz na skle priťahuje zrak vďaka efektu hĺbky. Skvele vyzerá v reprezentačných miestnostiach. Ideálne hladký sklenený povrch oživuje farby tlače a dodáva im intenzitu. Obraz na skle je vyrobený z bezpečného tvrdeného skla, takže pri používaní nepredstavuje ohrozenie. Obrazy tohto typu sa senzačne dopĺňajú s moderným interiérom, pretože zdôrazňujú jeho charakter a zároveň nekonvenčným spôsobom zdobia tradičný interiér, pôsobia na princípe stretu štýlov. Grafiky na skle sú obrazy ideálne pre každého!

PREVEDENIE: Obraz na skle je vyrobený zo skla s hrúbkou 4 mm. Hrany skla majú matný lichobežníkový výbrus. Obraz bezpečný na používanie a pripravený na zavesenie - má kovové závesy upevnené na zadnej strane obrazu a penové dištančné podložky regulujúce rovnomernú vzdialenosť obrazu od steny.

TECHNOLÓGIA A KVALITA: Sklenený obraz sa vyrába s najvyššou starostlivosťou o detaily, pomocou moderných technológií tlače - to zaručuje zachovanie prirodzených farieb a vysokú sýtosť farieb. Povrch obrazu je odolný proti pôsobeniu slnečných UV lúčov. Výroba obrazov na skle prebieha viacfázovo. Vysoko kvalitná tlač a dve ochranné vrstvy sú vystavené termickému procesu spojenia so sklom. Na tento účel používame inovatívnu technológiu sklárskych laminovacích pecí vo vákuovom prostredí.

Podrobnosti o produkte

Výroba obrazov na skle prebieha viacfázovo. Výrobný proces je neobvykle presný a inovatívny - finálna konečná úprava obrazu využíva technológiu umiestnenia výrobku do vákuového prostredia, čím sa garantuje úplné splynutie všetkých vrstiev produktu v jeden bezpečný celok. Obraz je vyrobený z materiálu, ktorý je v architektúre interiérového designu mimoriadne cenený, teda zo skla. Sklenený obraz je predovšetkým praktickým riešením pre tých, ktorí chcú trvalú a ľahkú na čistenie ozdobu. Digitálne nanesená tlač v kombinácii so sklom poskytuje výrobku eleganciu a ušľachtilosť. Trojrozmerná hĺbka a lesk skla spôsobujú, že obraz bude skvele vyzerať v každom interiéri!

Exkluzívny efekt vysokého lesku - Vysoká transparentnosť skla zaisťuje ideálne lesklý povrch. Obraz na skle sa vyznačuje krásnym leskom a vysokou intenzitou farieb. Vďaka použitiu kvalitných atramentov získavame hlbokú sýtosť farieb a obraz v kombinácii so sklom získava neskutočný 3D efekt.

Sklo s hrúbkou 4 mm - Obraz je vyrobený z odolného skla s hrúbkou 4 mm, ktoré v kombinácii s precíznou kvalitou tlače umožňuje ponúkať vysoko kvalitný výrobok. Sklo zachováva prirodzené farby tlače.

Lichobežníkové brúsenie hrán - Precízne a bezpečne vybrúsené hrany v tvare lichobežníka - matný lichobežníkový brus.

Kompletný výrobok - pripravený na zavesenie - Montáž je neobvykle ľahká a jednoduchá, sklenený obraz je pripravený na zavesenie na stenu, je vybavený namontovaným kovovým závesom, ktorý umožňuje pohodlnú montáž a penovými dištančnými podložkami.

Penové dištančné podložky - Dištančné podložky poskytujú obrazu rovnomerný odstup od steny. Zároveň spĺňajú stabilizačnú a ochrannú funkciu.

Bezpečné kovové závesy - Každý obraz na skle je vybavený namontovaným napevno kovovým závesom alebo závesmi - to umožňuje pohodlnú montáž.

Doprava a bezpečnosť

Sklenené výrobky napriek svojej ušľachtilosti sa neobvykle ťažko prepravujú. Roky odosielame naše výrobky zákazníkom v celej Európe. Roky skúseností nám umožnili zdokonaliť spôsob a technológiu zásielok tak, aby zásielky bezpečne dorazili k našim početným zákazníkom. Nakoľko chceme, aby objednaný tovar dorazil bez problémov, vybavujeme ho početnými prvkami chrániacimi obraz pred eventuálnymi problémami. Balenie obsahuje: Polyetylénovú penu, polystyrén, plastové rohy, HDF dosku a pevný box vyrobený z OSB dosky. Komplexne a v súlade s postupmi pripravená zásielka garantuje bezproblémovú cestu, ktorou musí byť tovar dodaný do konečného miesta určenia.

Zabezpečenie rohov na dobu prepravy - Základný ochranný prvok, ktorým je pevný prvok zabezpečujúci hranu pred poškodením je základom ochrany rohov obrazov pred poškodením a rozdrobením hrán.

Bezpečné balenie počas prepravy - Pevné a bezpečné umiestnenie obrazu počas prepravy je základom prepravy exkluzívnych a prestížnych výrobkov, ktorými sú obrazy na skle. Okrem vynaloženia všetkého úsilia z našej strany, čo sa týka balenia, je každá zásielka poistená pre prípad eventuálneho poškodenia!

Prejdite do obchodu s výrobkami pre túto kategóriu
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel