DOMAIN: SK
GEOIP: US
Wybierz kraj
Česko
Česko
Danmark
Danmark
Österreich
Österreich
Deutschland
Deutschland
United States
United States
España
España
Belgique
Belgique
France
France
Magyarország
Magyarország
Italia
Italia
Nederland
Nederland
Polska
Polska
Portugal
Portugal
România
România
Slovensko
Slovensko
Sverige
Sverige
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obrazy na plátne

Obraz na plátne je moderná dekorácia do každej miestnosti. Môžu spájať tradíciu s modernosťou. Vysoko kvalitné materiály používané na naše obrazy umožňujú ponúkať výrobky, ktoré sa radia do triedy Prémium. Obrazy na plátne zavedú do každého interiéru závan skutočného umenia. Najčastejšie si ich vyberajú ľudia, ktorí oceňujú rôzne chápanú krásu. Naša ponuka umožní uspokojiť vkus zákazníkov s veľmi rôznorodými potrebami, pretože ponúkame obrazy odkazujúce na veľa trendov – od tradičného a klasického umenia až po modernú abstrakciu a pouličné umenie. Obrazy na plátne dodajú charakter nielen súkromnému a osobnému priestoru, ale aj všeobecným a verejným interiérom. Sme presvedčení, že široký výber vzorov, tvarov a veľkostí umožní nájsť vami vysnívanú nástennú dekoráciu. Vyberte si svoj obraz a vytvorte individuálnu a neopakovateľnú atmosféru!

PREVEDENIE: Plátno je natiahnuté na rám. Strany a hrany sú potlačené, čím tvoria pokračovanie obrazu. Obraz je pripravený na zavesenie na stenu. Každý výrobok je vybavený závesom, ktorý je pripevnený k rámu a montážnou sadou (skrutka + kolík).

TECHNOLÓGIA A KVALITA: Obraz je vyrobený s využitím moderných technológií tlače. Pri výrobe sa používajú ekologické, bezvonné a trvalé pigmentové atramenty s hlbokou sýtosťou farieb. Obraz je potiahnutý laminátom, ktorý ho chráni pred stratou farby a menšími mechanickými poškodeniami. Obraz je možné čistiť, utierať, dotýkať sa ho - efekt šmúh alebo odtlačkov prstov sa nevyskytuje. Povrch obrazu je odolný proti pôsobeniu slnečných UV lúčov.

Podrobnosti o produkte

Vysoko kvalitné materiály používané na výrobu našich obrazov umožňujú ponúkať výrobky, ktoré sa radia do triedy Prémium. Zdokonalená technológia výroby perfektne umožňuje, aby ARTTOR ponúkol zákazníkom obrazy spĺňajúce najvyššie štandardy v Európe. Moderné výrobné systémy a precízna tlač v kombinácii s ľudskou presnosťou a starostlivosťou umožnili vytvorenie ideálneho výrobku. Obrazy na plátne zavedú do každého interiéru závan skutočného umenia. Najčastejšie si ich vyberajú ľudia, ktorí oceňujú rôzne chápanú krásu.

Jedinečný efekt saténovo- lesklého povrchu - Obraz na plátne, aby sa mohol skvele po roky prezentovať, musí mať chránený povrch plátna. Každú potlač poťahujeme špeciálnym laminátom, ktorý poskytuje jedinečný saténovo-lesklý povrch. Po procese laminácie je tlač úplne chránená a získava výraznú ostrosť, odhaľujúcu nebývalú hĺbku farieb.

Viditeľná štruktúra plátna a ekologické pigmentové atramenty - Plátno, ktoré sa používa na naše obrazy je vysoko kvalitná vodoodolná tkanina s gramážou 240 g/m2. Je určené pre profesionálne plotre, ktoré umožňujú zhotovovať ekologické výtlačky. Používame ekologické, bezvonné a trvalé atramenty s hlbokým nasýtením farieb. Moderné technológie tlače presne umiestnia výtlačok pri zachovaní viditeľnej štruktúry plátna.

Potlačené strany tvoria pokračovanie obrazu - Strany obrazu sú potlačené a tvoria jeho pokračovanie, čím poskytujú skvelý vizuálny efekt. Starostlivo a dôkladne natiahnuté na hrany obrazu plátno zväčšuje estetiku a kvalitu prevedenia výrobku.

Odolné farby - Použitie ochrannej vrstvy UV laku - Všetky obrazy ARTTOR sú potiahnuté laminátom! Laminát chráni tlač, nasycuje farby a chráni pred stratou farby a vonkajšími faktormi. Naše obrazy je možné čistiť, utierať, dotýkať sa ho - efekt šmúh alebo odtlačkov prstov sa nevyskytuje.

Strojové spojenie rámov, stabilný rám - Rám obrazu na plátne je jeho základňou. Vynaložili sme všetko úsilie, aby proces výroby rámov bol bezpečný a trvalý. Rámy používané na výrobu obrazov na plátne sú presne narezané na mieru, obrúsené a spojené tak, aby v konečnej fáze tvorili s plátnom jeden integrovaný celok. Presnosť strojov a technológií v spojení s ľudským dozorom nám poskytuje garanciu získania stabilného rámu.

Obraz pripravený na zavesenie - Každý obraz má pripevnený k rámu záves a montážou sadu (skrutka + kolík), vďaka čomu je pripravený na zavesenie na stenu.

Doprava a bezpečnosť

Rám vyrobený zo stabilného napínacieho rámu - Rám je vyrobený zo stabilného napínacieho rámu - profilovaných líšt. Pri väčších obrazoch sú umiestnené priečne výstuhy zabraňujúce deformácii vonkajších líšt rámov.

Bublinková fólia a pevný kartón - Obrazy na plátne sú starostlivo zabalené do bublinkovej fólie tak, bol výrobok bezpečne chránený počas jeho prepravy do okamihu jeho montáže. Bezpečný 5-vrstvový kartón s gramážou 730g/m2 poskytuje garanciu bezpečnej cesty z nášho skladu na vami určené miesto. Tisíce výrobkov odosielaných každý mesiac zákazníkom z rôznych zákutí sveta nám umožnilo zdokonaliť proces balenia a prepravy k dokonalosti. Okrem vynaloženia všetkého úsilia z našej strany, čo sa týka balenia, je každá zásielka poistená pre prípad eventuálneho poškodenia!

Prejdite do obchodu s výrobkami pre túto kategóriu
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel